Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z.o.o w Braniewie skutecznie realizuje misję rozwoju sieci ciepłowniczej na terenie miasta.

W miesiącu listopadzie 2020r. spółka zrealizowała kolejne inwestycje – rozbudowę sieci ciepłowniczej. Wśród nowych odbiorców ciepła znalazły się budynki przy ulicach: Jagiełły i Al. Wojska Polskiego w Braniewie.

Ciepło z sieci miejskiej jako alternatywa dla indywidualnego ogrzewania budynku, to najczęściej wybierany sposób na ogrzewanie i ciepłą wodę.

Decyduje się na nią większość właścicieli domów jednorodzinnych, spółdzielni mieszkaniowych czy budynków usługowych.

Wybierając ciepło z miejskiego systemu ciepłowniczego mamy zapewnione : bezpieczeństwo, wygodę, ekologię i oszczędność.

Troska o poprawę braniewskiego powietrza – to także budowa świadomości ekologicznej mieszkańców.

 

kolaz1

 

Miło nam poinformować Państwa, że znaleźliśmy się w gronie 42 podmiotów które zostały ostatecznie zakwalifikowane do dofinansowania w ramach konkursu nr POIS.01.06.01-IW.03-00-005/19 na budowę systemu kogeneracyjnego w Spółce (http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/zrodla-wysokosprawnej-kogeneracji---v-konkurs/art,9,aktualizacji-list-projektow-wybranych-do-dofinansowania-dla-konkursu-nr-pois-01-06-01-iw-03-00-00519.html).

Aktualnie trwają prace związane uzupełnianiem dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, które planowane jest w grudniu tego roku.

Mamy nadzieję że nasze działania nie będą tylko infografiką, ale powstanie obiekt zaawansowany technicznie i przyjazny środowisku naturalnemu naszej małej ojczyzny.

NOWE PRZYŁĄCZENIA DO SIECI CIEPŁOWNICZEJ

W dniu 15 października tego roku, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Braniewie zakończyło prace nad kolejną realizacją rozbudowy preizolowanej sieci ciepłowniczej z przyłączami i włączeniem budynków do miejskiego systemu ciepłowniczego miasta Braniewa.

Zrealizowana inwestycja umożliwi dostawę energii cieplnej na potrzeby budynków znajdujących się przy ul. Armii Krajowej nr 42 i 44 oraz ul. Żeromskiego nr. 7,9,13.

Celem przedsięwzięcia jest rozbudowa miejskiej sieci ciepłowniczej, poprawa efektywności energetycznej systemu, zmniejszenie zużycia energii oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń w tym emisji pyłów i gazów cieplarnianych.

 

zdjcia

 

Szanowni Państwo,

z uwagi na gwałtowny wzrost zachorowań oraz rozprzestrzenianie się koronawirusa informujemy Państwa, iż od dnia 29.10.2020 r. BIURO Spółki będzie nieczynne dla wszystkich Kontrahentów.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą telefoniczną tel. 55 644 15 15 lub mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakty telefoniczne do wszystkich działów znajdują się na stronie internetowej http://www.mpecbraniewo.pl lub poprzez platformę eBOK - elektroniczne biuro obsługi klienta https://e-bok.mpecbraniewo.pl

Jednocześnie zawiadamiamy, iż Punkt Kasowy Będzie nieczynny do odwołania. W tym czasie prosimy dokonywać płatności drogą elektroniczną.

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych, wyjątkowych i nadzwyczajnych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu daty i godziny, w wyznaczonych miejscach w siedzibie Spółki.

                                                                                                                                                                                                                               Zarząd Spółki

 

OGŁOSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW ULICY ZIELONEJ W BRANIEWIE

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Braniewie, w nawiązaniu do zainteresowania części Państwa przyłączeniem do miejskiej sieci ciepłowniczej zwraca się z prośbą o wstępną Państwa deklarację w zakresie przyłączenia oraz wyrażenia zgody na posadowienie sieci ciepłowniczej na Państwa działce.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie do naszej Spółki wniosku dostępnego pod adresem http://www.mpecbraniewo.pl/images/druki/2018/wniosek_przylaczy.pdf lub w siedzibie naszej Spółki.

Zebrane od Państwa dane zawarte we wniosku pozwolą na zobrazowanie skali niezbędnej do rozbudowy sieci ciepłowniczej oraz kalkulację kosztów.

Na Państwa wnioski oczekujemy do 20 grudnia 2020 roku.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju wnioski można składać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w szczególnych przypadkach w siedzibie firmy przy ul. Kościelnej 4A w Braniewie. Informację telefoniczną w sprawie można uzyskać pod nr telefonu 55 644 1515 lub 55 644 28 28 wew. 117.

                                                                                                                                                                                                                            Prezes Zarządu

                                                                                                                                                                                                                        Jolanta Błażejewska